KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807489
nr 1480 7489
Ally Almviken
(f. 1930), Sverige
Blommande trädgrenar. Signerad, daterad -76. Akvarell, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x52 cm
Ally Almviken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:47:57
22/7 23:54:17